RealAliance

O společnosti

Realitní společnost REAL ALIANCE staví služby svým klientům především na osobním a individuálním přístupu ke každému klientovi. Každý z našich klientů má k dispozici kompletní servis ať už v otázkách financování, práva, daní nebo pojištění. 

Zajistíme pro Vás  prodej a pronájem všech typů nemovitostí, hypoteční poradenství, zdarma komplexní právní a daňový servis-odhady nemovitostí, vypracování smluv, notářské úschovy a znalecké posudky.

Společnost Real Aliance působí na realitním trhu v Olomouckém kraji taktéž v oblasti prodeje nemovitostí budovaných v rámci developerských projektů. V tomto oboru dlouhodobě spolupracujeme se společnostmi, jakými jsou především Moravská výrobní a.s., Studio bydlení s.r.o, Švarc Develop s.r.o. a v neposlední řadě Fandament s.r.o.

Společnost navíc svým zákazníkům nabízí i řadu nadstandardních služeb:                

- součinnost společnosti od podpisu rezervační smlouvy až po samotné předání nemovitosti a převod energií.

-  efektivní prezentaci nemovitostí v České republice

- zajištění tržního odhadu nemovitosti

- zajištění úředního odhadu nemovitostí pro daň z převodu nemovitosti

- okamžitý výkup bytů 

- prodej nemovitostí postižených exekucí

Hlavní výhodu naší společnosti spatřujeme v tom, že u nás jednáte vždy s jedním jediným makléřem, který pro Vás obstará prodej či koupi nemovitosti, financování koupě, její případné zajištění formou pojištění i veškeré další náležitosti spojené s koupí nebo prodejem.

Odpadá Vám tedy někdy až příliš složitá komunikace s více subjekty, které jsou v této záležitosti angažovány - banka, právní oddělení společnosti, pojišťovna atd.                                        

Nemenší důraz přitom klademe na efektivní propagaci. Vaši nemovitost vystavíme bezplatně na nejnavštěvovanějších realitních serverech, v realitních novinách a časopisech a na centrále naší společnosti kde probíha nonstop multimadiální prezentace nemovitostí.

Vyřešíme případné exekuce či zadlužené nemovitosti.

Věříme, že i Vy se budete moci přesvědčit o kvalitě našich služeb.


Copyright © 2019 RealAliance Hlavní stránka Právní ujednání

Created by Internetova.eu & Webdesign