RealAliance

3. Pod hradem - Náměšť na Hané

Naše společnost nabízí ke koupi novostavby rodinných domů v Náměšti na Hané.

Jedná se o výstavbu čtyř rodinných domů situovaných na ulici Sokolská. Jednotlivé domy jsou dispozičně 4+kk o výměře 118m2. Zastavěná plocha domu je 94m2. 

Vstup do domu je situovaný z čelní strany. Za vstupními dveřmi se nachází centrální komunikační prostor domu zádveří. Ze zádveří je přístupné WC, komora, schodiště, obývací pokoj a kuchyň. Z prostoru kuchyně je přístupná praktická spíž. Z obývacího pokoje je přístupná terasa. Po schodišti tvaru U je přístup do podkroví. V podkroví jsou umístěny tři pokoje, chodba a koupelna s WC. Ze dvou pokojů je přístup na balkon orientovaný do zahrady.

Parkování vozidla je navrženo pod suchým stáním na boční straně domu. V tomto prostoru je možné realizovat i plnohodnotnou garáž. 

Stavba bude prováděna formou dřevostavby za cenu domu na klíč 2890 000,-Kč v případě zájmu o stavbu zděnou se k ceně připočítává částka 150000,-Kč. 

Je možné si tedy vybrat technologii stavby a rozhodnout se mezi dřevostavbou a stavbou zděnou. 

Stejně tak je možné si dům nechat postavit bez vnitřního vybavení (obklady dlažby, dveře atd.)v tomto případě se z ceny odečítá částka ve výši 150000,-Kč

Specifikace

Cena 2890000 CZK za nemovitost
Typ Prodej
Druh objektu dřevěná
Stav objektu novostavba
Dispozice bytu 4+kk
Užitná plocha 118 m2
Plocha parcely 350 m2
Region Olomouc
Město Náměšť na Hané
Ulice Sokolská

Fotogalerie


Copyright © 2019 RealAliance Hlavní stránka Právní ujednání

Created by Internetova.eu & Webdesign