RealAliance

Horské apartmány Wiessenberg v Loučné nad Desnou

Horské apartmány Wiessenberg v Loučné nad Desnou

Realaliance

Objekt horských apartmánů Wiessenberg se nachází v obci Loučná nad Desnou, která se rozkádá přímo na osobní dopravou frekventované trase Šumperk – Červenohorské sedlo.

 

Současná dispozice apartmánového domu Wiesenberg počítá s 6ti bytovými jednotkami, vždy se třemi na každém patře domu. V ceně apartmánu je v provedení na klič - vyjma kuchyňské linky. Vytápění - v každém apartmánu vlastní elektrické vytápění s možností dálkového ovládání přes internet či SMS. V jednotlivých apartmánech budou instalovány veškeré rozvody včetně internetu. Stavební práce budou prováděny pod certifikací kvality ISO 9001 – 2001. Podrobné údaje o jednotlivých apartmánech ( podlahových plochách, vybavení, standardech a cenách, včetně aktuálně volných apartmánů ) zašleme obratem na požádání. Apartmány o dispozicích 1+kk, 1+1 a 2+kk a podlahové ploše 29 m2 až 54 m2, součástí je parkovací stání.

Silnou stránkou polohy horských apartmánů Wisenberg je jejich těsná blízkost k lokalitám, kde jsou v zimě široké možnosti lyžařského vyžití a to po celou dobu sezóny. Přímo v obci  vlek o délce 500 m s umělým zasněžováním a denní úpravou sjezdovky, kde je provozováno denní i noční lyžování. Pouhé 3Km vzdálený nový lyžařský areál Přemyslov s 1250m dlouhou sjezdovou tratí a čtyřsedadlovou lanovkou, 6 Km Červenohorské sedlo a 2Km nově budovaný lyžařský areál Kouty nad Desnou, který bude nejmodernějším areálem sjezdového lyžování v Jeseníkách. Celková délka sjezdových tratí v lyžařském areálu Kouty nad Desnou bude cca 6 755 m, celková přepravní kapacita cca 13 600 osob/h celkem zde budou vybudovány 4 lanové dráhy a 4 vleky. Záměr výstavby Lyžařského areálu Kouty nad Desnou vyplývá z dlouhodobé přípravy podnikatelského projektu firmy K3 SPORT s.r.o. zřídit v obci Loučná nad Desnou lyžařský areál „alpského stylu“, který by pozdvihl prestiž širokého území, rozšířil a zkvalitnil nabídku cestovního ruchu celé oblasti. Slavnostní otevření areálu 15.12.2010. Stejně tak v letním období mohou příznivci turistiky či horských kol využít množství značených turistických tras i cyklostezek jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. Přímo v obci Loučná nad Desnou je také možnost využití horských motokár a letního lyžování. Za zmínku stojí i nedaleké termální koupaliště ve Velkých losinách či jediná výrobna ručního papíru na území České republiky. Za zmínku stojí i Lázně Velké Losiny s termálním koupalištěm, které poskytují kromě možností rekreačního vyžití i služby léčebného charakteru.

 

Architektonické řešení rekonstrukce vychází z co nejcitlivějšího přístupu k dochovaným prvkům a konstrukcím. Obnoven bude charakter původních fasád s novými dřevěnými okny s izolačními skly. Ve dvoupodlažním objektu bude vytvořeno 6 apartmánů, tři v 1.NP a tři ve 2.NP, každý s vlastním kuchyňským koutem a koupelnou s WC.


Podrobnější info na osobní schůzce.

 


 


Realaliance
Realaliance

Realaliance
Realaliance
Realaliance
Realaliance

PŮDORYS 1 PODLAŽÍ

Loučná_1NP.pdf (54,07 kb)

PŮDORYS 2 PODLAŽÍ

Loučná _2NP.pdf (51,52 kb)

CENÍK APARTMÁNŮ

ceník 4-2001.pdf (441,46 kb)


Copyright © 2019 RealAliance Hlavní stránka Právní ujednání

Created by Internetova.eu & Webdesign